Mini globus z wizytownikiem i podstawką na długopis 0930HDY Zobacz większe

Mini globus z wizytownikiem i podstawką na długopis 0930HDY

Nowy produkt

Model: 0930HDY

Materiał: drewno

Kolor: jasna wiśnia

Szerokość : 250 mm

Głębokość: 95 mm

Wysokość: 132 mm

Więcej szczegółów


149,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Jasna wiśnia

Więcej informacji

Pragniemy Państwu przedstawić globus dla wszystkich, u których dbałość o szczegóły i wrażliwość estetyczna łączą się z ciekawością świata i potrzebami poznawczymi. 

Globus pełni funkcje dekoracyjną i użytkową. Ten stylowy globus istotnie wpłynie na wygląd miejsca pracy, lub wypoczynku. To doskonały prezent na biurko, jak też okazanie szacunku drugiej osobie. Wybierając akcesoria do biura, powinniśmy się kierować funkcjonalnością, ale także wyglądem danego przedmiotu.Zastosownie:

Utrzymywanie kontaktów to bardzo ważna część biznesu. Wizytówki, które zbieramy przez lata to baza naszych obecnych czy przyszłych klientów, dlatego tak ważnym jest utrzymywanie ich w miejscu bezpiecznym i zorganizowanym. Wizytownik to także przedmiot, w którym trzymamy swoje wizytówki. Muszą być one pod ręką w każdej sytuacji, tak żeby zawsze być gotowym do wręczenia ich nowo poznanemu kontrahentowi. Wizytowniki nie tylko uchronią wizytówki przed zniszczeniem, ale pozwolą zachować je w porządku. Wizytowniki męskie to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które cenią sobie kontakty zdobyte w biznesie.

Mimo, że technika idzie do przodu, praktycznie wszystko można załatwić już przez internet to na niejednym biurku problemem są także listy, koperty – jednym słowem korespondencja papierowa. Wyrzucić tego nie można, a miejsce na biurku zajmuje. Ciekawym i przydatnym gadżetem jest w tej sytuacji pojemnik na listy. Cała korespondencja w jednym miejscu.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Mini globus z wizytownikiem i podstawką na długopis 0930HDY

Mini globus z wizytownikiem i podstawką na długopis 0930HDY

Model: 0930HDY

Materiał: drewno

Kolor: jasna wiśnia

Szerokość : 250 mm

Głębokość: 95 mm

Wysokość: 132 mm