Wyprzedaż! Zestaw Na Biurko "Ameryka" - 5190WDN Zobacz większe

Zestaw Na Biurko "Ameryka" - 5190WDN

Nowy produkt

numer modelu: 5190 WDN

materiał: Drewno - Orzech

kolor: Ciemny Orzech

Więcej szczegółów


1 400,00 zł brutto

-600,00 zł

2 000,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Amerykańskie drewno orzechowe, zasłużyło sobie na określenie „ arystokraty wśród drzew”. Wpływ na takie określenie ma jego naturalne piękno i specyficzna trwałość. Jakość i wartość drewna orzechowego rozwija się wraz z jego wiekiem. Nawet po wielu długich latach będzie wciąż wyglądać jak nowe i zachwycać swoim harmonijnym pięknem. Umieść na swoim biurku zestaw wykonany w drewnie orzechowym, a doznasz wrażenia nieodpartego luksusu.


numer modelu: 5190 WDN

materiał: Drewno - Orzech

kolor: Ciemny Orzech
Zastosownie:

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na utrzymanie porządku na biurku a jednocześnie nadania fasonu i elegancji jest zestaw biurkowy, którego każdy element jest dopasowany do pozostałych, przez co tworzą spójną całość i zmieniają Twoje biurko w praktyczne a zarazem stylowe miejsce, które pozwoli Ci cieszyć się swoją pracą.

Tony papierów i dokumentów to zmora każdego, kto pracuje przy biurku. A wystarczy postawić na biurko kilka pojemników na dokumenty, a gdy ogranicza nas przestrzeń biurka użyć pojemnika piętrowego. Tak zgromadzone dokumenty z pewnością zwolnią trochę miejsca a odnalezienie konkretnej kartki nie będzie wiązać się z przewracaniem sterty porozrzucanych wszędzie papierów.

Zestaw na biurko to doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie harmonię i styl przedmiotów, które ich otaczają. Funkcjonalność takiego zestawu gwarantuje odpowiednie dopasowanie wszystkich jego elementów w taki sposób, aby wszystkie niezbędne w pracy rzeczy były dobrze zorganizowane i łatwo dostępne.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Na Biurko "Ameryka" - 5190WDN

Zestaw Na Biurko "Ameryka" - 5190WDN

numer modelu: 5190 WDN

materiał: Drewno - Orzech

kolor: Ciemny Orzech