Wyprzedaż! Zestaw "SYDNEY" - 4229HDYY Zobacz większe

Zestaw "SYDNEY" - 4229HDYY

Nowy produkt

Zaokrąglone drewniane elementy pięknie komponują się z akrylem. Kolorystykę w jakiej wykonany został komplet dobrano specjalnie, by ożywić wnętrze biura i nadać mu wrażenie ciepła. 

Więcej szczegółów


770,00 zł brutto

-200,00 zł

970,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Jasna wiśnia
Materiał Drewno i plastik
Podkładka w zestawie Z podkładką

Więcej informacji

Zaokrąglone drewniane elementy pięknie komponują się z akrylem. Kolorystykę w jakiej wykonany został komplet dobrano specjalnie, by ożywić wnętrze biura i nadać mu wrażenie ciepła. Wielofunkcyjne przegródki pomogą lepiej zorganizować pracę.
numer modelu: 4229HDYY

materiał: Drewno - Buk i akryl

kolor: Jasna Ciepła Wiśnia i żółty

Wielofunkcyjny Pojemnik na Drobiazgi
szerokość 340mm
głębokość 120mm
wysokość 120mm

 

Podwójna Tacka na Dokumenty
szerokość 355mm
głębokość 290mm
wysokość 129mm

 

Pojemnik na Drobiazgi
szerokość 463mm
głębokość 125mm
wysokość 66mm

 

Podkładka na Biurko
700x450mm

 

 Zastosownie:

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na utrzymanie porządku na biurku a jednocześnie nadania fasonu i elegancji jest zestaw biurkowy, którego każdy element jest dopasowany do pozostałych, przez co tworzą spójną całość i zmieniają Twoje biurko w praktyczne a zarazem stylowe miejsce, które pozwoli Ci cieszyć się swoją pracą.

Tony papierów i dokumentów to zmora każdego, kto pracuje przy biurku. A wystarczy postawić na biurko kilka pojemników na dokumenty, a gdy ogranicza nas przestrzeń biurka użyć pojemnika piętrowego. Tak zgromadzone dokumenty z pewnością zwolnią trochę miejsca a odnalezienie konkretnej kartki nie będzie wiązać się z przewracaniem sterty porozrzucanych wszędzie papierów.

Zestaw na biurko to doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie harmonię i styl przedmiotów, które ich otaczają. Funkcjonalność takiego zestawu gwarantuje odpowiednie dopasowanie wszystkich jego elementów w taki sposób, aby wszystkie niezbędne w pracy rzeczy były dobrze zorganizowane i łatwo dostępne.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Zestaw "SYDNEY" - 4229HDYY

Zestaw "SYDNEY" - 4229HDYY

Zaokrąglone drewniane elementy pięknie komponują się z akrylem. Kolorystykę w jakiej wykonany został komplet dobrano specjalnie, by ożywić wnętrze biura i nadać mu wrażenie ciepła.