Zestaw biurkowy "REYKJAVIK" 6208HDA

Nowy produkt

Zestaw składa się z 6 elementów, które pomogą zorganizować wszelkie przedmioty obecne w każdym biurze i mieć je pod ręką zawsze, gdy będą potrzebne.

Więcej szczegółów


490,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Ciemna wiśnia
Materiał Drewno/MDF
Podkładka w zestawie Z podkładką

Więcej informacji

Zestaw składa się z 6 elementów, które pomogą zorganizować wszelkie przedmioty obecne w każdym biurze i mieć je pod ręką zawsze, gdy będą potrzebne.

Numer modelu: 6208HDA


drewno: olcha
kolor: beż

Wymiary:

Pojemnik na karteczki memo: 180x126x35
Pojemnik na dlugopisy: 77x77x96mm
Nóż to otwierania listów: 245x26x20mm
Wizytownik: 125x48x69mm
Magnetyczna podstawka na spinacze: 69x69x20mm
Podwójna tacka na dokumenty: 353x273x150

Chwilowo wersja bez podkładki.Zastosownie:

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na utrzymanie porządku na biurku a jednocześnie nadania fasonu i elegancji jest zestaw biurkowy, którego każdy element jest dopasowany do pozostałych, przez co tworzą spójną całość i zmieniają Twoje biurko w praktyczne a zarazem stylowe miejsce, które pozwoli Ci cieszyć się swoją pracą.

Tony papierów i dokumentów to zmora każdego, kto pracuje przy biurku. A wystarczy postawić na biurko kilka pojemników na dokumenty, a gdy ogranicza nas przestrzeń biurka użyć pojemnika piętrowego. Tak zgromadzone dokumenty z pewnością zwolnią trochę miejsca a odnalezienie konkretnej kartki nie będzie wiązać się z przewracaniem sterty porozrzucanych wszędzie papierów.

Zestaw na biurko to doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie harmonię i styl przedmiotów, które ich otaczają. Funkcjonalność takiego zestawu gwarantuje odpowiednie dopasowanie wszystkich jego elementów w taki sposób, aby wszystkie niezbędne w pracy rzeczy były dobrze zorganizowane i łatwo dostępne.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Zestaw biurkowy "REYKJAVIK" 6208HDA

Zestaw biurkowy "REYKJAVIK" 6208HDA

Zestaw składa się z 6 elementów, które pomogą zorganizować wszelkie przedmioty obecne w każdym biurze i mieć je pod ręką zawsze, gdy będą potrzebne.