Wizytownik z Dwiema Kulkami - 1321WDM Zobacz większe

Wizytownik z Dwiema Kulkami - 1321WDM

Nowy produkt

numer modelu: 1321WDM

materiał: Drewno - Orzech

kolor: Mahoń

rozmiar:
szerokość 98mm
głębokość 98mm
wysokość 20mm

Więcej szczegółów


39,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nietuzinkowy wygląd i zaskakujące rozwiązanie techniczne sprawiają, iż na pierwszy rzut oka określenie funkcji tego produktu nastręcza pewnych trudności . Wizytownik, którego główny element stanowią dwie stalowe kule to produkt oryginalny i elegancki zarazem.

Zastosownie:

Utrzymywanie kontaktów to bardzo ważna część biznesu. Wizytówki, które zbieramy przez lata to baza naszych obecnych czy przyszłych klientów, dlatego tak ważnym jest utrzymywanie ich w miejscu bezpiecznym i zorganizowanym. Wizytownik to także przedmiot, w którym trzymamy swoje wizytówki. Muszą być one pod ręką w każdej sytuacji, tak żeby zawsze być gotowym do wręczenia ich nowo poznanemu kontrahentowi. Wizytowniki nie tylko uchronią wizytówki przed zniszczeniem, ale pozwolą zachować je w porządku. Wizytowniki męskie to rozwiązanie odpowiednie dla osób, które cenią sobie kontakty zdobyte w biznesie.

Mimo, że technika idzie do przodu, praktycznie wszystko można załatwić już przez internet to na niejednym biurku problemem są także listy, koperty – jednym słowem korespondencja papierowa. Wyrzucić tego nie można, a miejsce na biurku zajmuje. Ciekawym i przydatnym gadżetem jest w tej sytuacji pojemnik na listy. Cała korespondencja w jednym miejscu.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Wizytownik z Dwiema Kulkami - 1321WDM

Wizytownik z Dwiema Kulkami - 1321WDM

numer modelu: 1321WDM

materiał: Drewno - Orzech

kolor: Mahoń

rozmiar:
szerokość 98mm
głębokość 98mm
wysokość 20mm