Globus 5” z zegarkiem - 0968WJN Zobacz większe

Globus 5” z zegarkiem - 0968WJN

Nowy produkt

Numer modelu: 0968WJN

drewno: orzech

kolor: orzech

 

rozmiar:
szerokość 120mm
głębokość 120mm
wysokość 212mm

Więcej szczegółów


165,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Orzech

Więcej informacji

Pragniemy Państwu przedstawić globus dla wszystkich, u których dbałość o szczegóły i wrażliwość estetyczna łączą się z ciekawością świata i potrzebami poznawczymi. 

Globus pełni funkcje dekoracyjną i użytkową. Ten stylowy globus istotnie wpłynie na wygląd miejsca pracy, lub wypoczynku. To doskonały prezent na biurko, jak też okazanie szacunku drugiej osobie. Wybierając akcesoria do biura, powinniśmy się kierować funkcjonalnością, ale także wyglądem danego przedmiotu.Zastosownie:

Propozycja skierowana do wszystkich, u których dbałość o szczegóły i wrażliwość estetyczna łączą się z ciekawością świata i potrzebami poznawczymi.

Globus czyni pomieszczenie jeszcze bardziej wyjątkowym i charakterystycznym. Doskonale komponuje się z wystrojem biura, gabinetu czy pokoju. Nadaje prestiżu oraz niepowtarzalnego charakteru miejscu, w którym się znajduje.

Każde wnętrze jest inne, dlatego proponujemy Państwu globusy o różnej stylistyce, kolorystyce oraz rozmiarach. Każdy powienien znaleźć w naszej ofercie globus, który spełni wszystkie wymagania.

Sam globus poza typowymi właściwościami edukacyjnymi to także wspaniała dekoracja, która nada charakteru całemu pomieszczeniu. Bądź oryginalny i spraw by Twoje biurko wyróżniało się spośród innych.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Globus 5” z zegarkiem - 0968WJN

Globus 5” z zegarkiem - 0968WJN

Numer modelu: 0968WJN

drewno: orzech

kolor: orzech

 

rozmiar:
szerokość 120mm
głębokość 120mm
wysokość 212mm