Globus - 0953WPN-B Zobacz większe

Globus - 0953WPN-B

Nowy produkt

Model: 0953WPN - B

Materiał: drewno

Kolor: orzech

Szerokość : 120 mm

Głębokość: 100 mm

Wysokość: 185 mm

Więcej szczegółów


89,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Orzech

Więcej informacji

Pragniemy Państwu przedstawić globus dla wszystkich, u których dbałość o szczegóły i wrażliwość estetyczna łączą się z ciekawością świata i potrzebami poznawczymi. 

Globus pełni funkcje dekoracyjną i użytkową. Ten stylowy globus istotnie wpłynie na wygląd miejsca pracy, lub wypoczynku. Todoskonały prezent na biurko, jak też okazanie szacunku drugiej osobie. Wybierając akcesoria do biura, powinniśmy się kierować funkcjonalnością, ale także wyglądem danego przedmiotu.Zastosownie:

Propozycja skierowana do wszystkich, u których dbałość o szczegóły i wrażliwość estetyczna łączą się z ciekawością świata i potrzebami poznawczymi.

Globus czyni pomieszczenie jeszcze bardziej wyjątkowym i charakterystycznym. Doskonale komponuje się z wystrojem biura, gabinetu czy pokoju. Nadaje prestiżu oraz niepowtarzalnego charakteru miejscu, w którym się znajduje.

Każde wnętrze jest inne, dlatego proponujemy Państwu globusy o różnej stylistyce, kolorystyce oraz rozmiarach. Każdy powienien znaleźć w naszej ofercie globus, który spełni wszystkie wymagania.

Sam globus poza typowymi właściwościami edukacyjnymi to także wspaniała dekoracja, która nada charakteru całemu pomieszczeniu. Bądź oryginalny i spraw by Twoje biurko wyróżniało się spośród innych.


Grawerowanie:

Na większości naszych produktów istnieje możliwość wykonania personalizacji w postaci graweru.
Minimalny koszt grawerowania to 45 PLN, zależnie od wielkości i projektu.
Ostateczna wycena po uwzględnieniu wielkości graweru.

 

Opinie

Napisz opinię

Globus - 0953WPN-B

Globus - 0953WPN-B

Model: 0953WPN - B

Materiał: drewno

Kolor: orzech

Szerokość : 120 mm

Głębokość: 100 mm

Wysokość: 185 mm